Prodej, servis a půjčovna kompresorů

Volejte: +420 603 704 823

Servis a služby

ELKOM - kompresory - servis a služby

Jste na stránce: ELKOM - kompresory s.r.o. - Prodej, servis, půjčovna a e-shop Servis a služby

ELKOM - kompresory - servis a služby

Kontaktujte nás:

Otevírací doba:

  • Po - Čt: 7:00 - 16:00
  • Pá: 7:00 - 15:00

Zastoupení pro:

Atlas Copco, Atmos, Schneider

Servisní středisko

V našem servisním středisku se zabýváme poskytováním záručního a pozáručního servisu pístových, šroubových a pojízdných kompresorů. Jsme oficiálním zastoupením výrobců ATMOS, SCHNEIDER a ATLAS COPCO. Díky partnerským smlouvám s těmito výrobci se snažíme zákazníkům pomoci s vyřešením problému v co nejkratším možném termínu. Dalším důležitým prvkem při poskytování servisu je možnost uzavření servisní smlouvy. Zákazník v tomto případě získá výhodnější ceny náhradních dílů a další benefity, jako například garanci zahájení opravy do 48 hodin. Na základě možností zákazníka a mobility kompresoru jsme schopni nabídnout provedení servisu kompresoru v místě jeho provozu.

Vlastníte kompresor jiného výrobce? Neváhejte nás kontaktovat. Provádíme servis i na strojích ostatních výrobců.

Kromě poskytování servisu kompresorů se zabýváme v našem servisním středisku servisem veškerého příslušenství spjatého s výrobou a úpravou stlačeného vzduchu, zejména servis pneumatického nářadí. Jsme schopni provést záruční a pozáruční opravy výrobců Schneider, Berner, Förch, Permon a Rodcraft.

Montáže rozvodů stlačeného vzduchu

K montážím rozvodů stlačeného vzduchu používáme hliníkové trubky, které mají lepší vlastnosti proudění. Díky hliníku je možné ve většině případů použít pro stejné průtočné množství o dimenzi menší potrubí než u plastu a dokonce o dvě dimenze menší než u oceli. V tomto směru jsme schopni navrhnout ideální trasu vedení rozvodů stlačeného vzduchu, jeho dimenzaci a provedení montáže. Rovněž provádíme měření úniků stlačeného vzduchu, kvůli kterým vznikají nemalé ztráty a zvýšení spotřeby elektrické energie.

Výroba tlakových hadic

Na základě požadavků zákazníka vyrobíme v našem servisním středisku tlakové hadice dle zadaných rozměrů a tvarů a ukončovacího šroubení. Výrobu tlakových hadic provádíme až do velikosti 6/4".

NAHORU

ELKOM - kompresory s.r.o. - Prodej, servis a půjčovna kompresorů

Zabýváme se prodejem, servisem a půjčováním kompresorů, pneumatického nářadí či topidel a odvlhčovačů. Provádíme montáže rozvodů a úpravu stlačeného vzduchu. Nabízíme pneumatické prvky, automatizaci i armatury. Vyrábíme tlakové hadice a provádíme měření spotřeby stlačeného vzduchu.

Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®, webové stránky vytvořila Clickmedia