Prodej, servis a půjčovna kompresorů

Volejte: +420 603 704 823

Půjčovna

ELKOM - kompresory - půjčovna

Jste na stránce: ELKOM - kompresory s.r.o. - Prodej, servis, půjčovna a e-shop Půjčovna

ELKOM - kompresory - půjčovna

Kontaktujte nás:

Otevírací doba:

  • Po - Čt: 7:00 - 16:00
  • Pá: 7:00 - 15:00

Zastoupení pro:

Atlas Copco, Atmos, Schneider

Půjčovna kompresorů a příslušenství

Naše společnost je vybavena půjčovnou kompresorů. Poskytujeme širokou škálu druhů a výkonnostních typů kompresorů, ať se již jedná o mobilní nebo stacionární elektrické kompresory.  Využijete je zejména při poruše vašeho stávajícího kompresoru. Dále nabízíme zapůjčení pojízdných dieselových kompresorů, které najdou uplatnění zejména ve stavebnictví či pro pískování. K těmto kompresorům vám na základě požadavku zapůjčíme i sbíjecí kladiva a hadice. Kontaktujte nás ohledně pomoci při volbě správného typu a termínu rezervace.

Půjčovna topidel a odvhlčovačů

Potřebujete vyhřát běžně nevytápěné prostory či z těchto prostor odstranit vlhkost? Neváhejte nás kontaktovat. Kromě půjčovny kompresorů jsme připraveni vám zapůjčit topidla a vysoušeče. Nabízíme topidla na naftu nebo na plyn v různých velikostech. Správnou výkonnost topidla vám doporučíme dle velikosti vytápěného prostoru. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Související odkazy:

NAHORU

ELKOM - kompresory s.r.o. - Prodej, servis a půjčovna kompresorů

Zabýváme se prodejem, servisem a půjčováním kompresorů, pneumatického nářadí či topidel a odvlhčovačů. Provádíme montáže rozvodů a úpravu stlačeného vzduchu. Nabízíme pneumatické prvky, automatizaci i armatury. Vyrábíme tlakové hadice a provádíme měření spotřeby stlačeného vzduchu.

Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®, webové stránky vytvořila Clickmedia