Prodej, servis a půjčovna kompresorů

Volejte: +420 603 704 823

O nás

ELKOM - kompresory - O nás

Jste na stránce: ELKOM - kompresory s.r.o. - Prodej, servis, půjčovna a e-shop O nás

ELKOM - kompresory - O nás

Kontaktujte nás:

Otevírací doba:

  • Po - Čt: 7:00 - 16:00
  • Pá: 7:00 - 15:00

Zastoupení pro:

Atlas Copco, Atmos, Schneider

Společnost EL-KOM byla založena v roce 1990, jako fyzická osoba Vratislav Klégr EL-KOM. Snahou nově vzniklé společnosti bylo nabídnout řešení v oblasti kompresorů a problematiky stlačeného vzduchu.

V roce 2005 vznikla společnost s ručením omezeným ELKOM – kompresory s.r.o., která převzala činnosti po původní fyzické osobě Vratislav Klégr EL-KOM.

V současnosti pro naše zákazníky poskytujeme prodej značkových kompresorů – od malých pístových až po šroubové kompresory ve všech výkonnostních verzích. Námi dodávané kompresory jsou od renomovaných výrobců ATMOS, SCHNEIDER a ATLAS COPCO. Jedním z faktorů při užívání stlačeného vzduchu je jeho úprava a sušení do požadované kvality. Sušení je realizována pomocí kondenzačních a adsorpčních sušiček od výrobců SCHNEIDER, ATLAS COPCO, HANKISON, ATMOS a  IMI NORGREN. Dále nabízíme prodej pneumatického nářadí pro všechny výrobní a řemeslné obory a to zejména od výrobců SCHNEIDER a PERMON. V prodejně naleznete pestrou škálu ventilů, pneumatických válců, prvků a šroubení. Našimi dodavateli v oboru pneumatických prvků a automatizace jsou především IMI NNORGREN, STASTO a METAL WORK PNEUMATIC.

Díky proškolenému a zkušenému personálu vám na prodejně odborně poradíme. Dle vašich představ a podmínek navrhneme ideální řešení.

V našem servisním středisku Vám jsme schopni nabídnout díky vyškoleným technikům servisní služby na kompresory, pneumatické nářadí a na prvky úpravy stlačeného vzduchu. Výhodou našeho servisního střediska je zejména záruční a pozáruční servis výrobců SCHNEIDER, ATMOS, ATLAS COPCO , BERNER, FÖRCH, PERMON a RODCRAFT.

Pro potřeby zákazníků zajišťujeme zápůjčky dieslových kompresorů, sbíjecích kladiv a hadic, mobilních pístových kompresorů s napětím 230 V a 400 V. Součástí půjčovny jsou i topidla KROLL, která jsou připojena na externí propan-butanovou lahev nebo mají integrovanou nádrž na palivo. Rovněž nabízíme zápůjčky odvlhčovačů.

Provádíme montáže rozvodů vzduchu. V případě potřeby zajistíme i návrh vedení rozvodu. Naši technici s vámi proberou možnosti a navrhnou ideální řešení pro vedení rozvodu stlačeného vzduchu. Kromě dodaných faktů o spotřebách, pro vás nakonec změříme skutečnou spotřebu vzduchu. Ta je důležitá k optimálnímu navržení kompresoru a dimenze rozvodu stlačeného vzduchu. Montáže provádíme v rámci celé ČR.

NAHORU

ELKOM - kompresory s.r.o. - Prodej, servis a půjčovna kompresorů

Zabýváme se prodejem, servisem a půjčováním kompresorů, pneumatického nářadí či topidel a odvlhčovačů. Provádíme montáže rozvodů a úpravu stlačeného vzduchu. Nabízíme pneumatické prvky, automatizaci i armatury. Vyrábíme tlakové hadice a provádíme měření spotřeby stlačeného vzduchu.

Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®, webové stránky vytvořila Clickmedia