Prodej, servis a půjčovna kompresorů

Volejte: +420 603 704 823

Kompresory

ELKOM - kompresory - základní rozdělení kompresorů

Jste na stránce: ELKOM - kompresory s.r.o. - Prodej, servis, půjčovna a e-shop Kompresory

ELKOM - kompresory - základní rozdělení kompresorů

Kontaktujte nás:

Otevírací doba:

  • Po - Čt: 7:00 - 16:00
  • Pá: 7:00 - 15:00

Zastoupení pro:

Atlas Copco, Atmos, Schneider

Šroubové kompresory

Šroubové kompresory jsou určeny do provozů s trvalou spotřebou stlačeného vzduchu. Své místo najdou zejména v průmyslové výrobě a velkých lakovnách. Nabízené kompresory je možno individuálně zákazníkovi „ušít  na míru“ dle jeho požadavků. Těmito požadavky může být osazení kompresoru na tlakovou nádobu, vybavení integrovaným sušičem nebo řízení výkonnosti frekvenčním měničem. Z široké řady typů šroubových kompresorů můžete vybírat mezi renomovanými výrobci jako jsou ATMOS, SCHNEIDER a ATLAS COPCO, kdy u těchto výrobců jsme oficiálními distributory. Požadovanou výkonnost kompresoru vám rádi doporučíme na základě námi provedeného měření spotřeby stlačeného vzduchu.

Pístové kompresory

Pístové kompresory jsou určeny zejména do provozů, kde není stálá spotřeba stlačeného vzduchu. Tyto kompresory požadují pro svůj chod přerušovaný provoz, a proto se umisťují zejména do menších dílen, servisů a své využití najdou u řemeslníků. Dodáváme pouze kvalitní pístové kompresory značek ATMOS, SCHNEIDER a ATLAS COPCO, samozřejmostí je zajištění záručního a pozáručního servisu. Pístové kompresory se především dodávají na tlakové nádobě, ať již jako mobilní nebo stacionární. Dále pak mohou být vybaveny kondenzačním sušičem nebo osazeny v protihlukovém krytu. Neváhejte nás kontaktovat pro navržení správného typu pro váš provoz.

Pojízdné kompresory

Pojízdné kompresory ocení zejména uživatelé zabývající se zejména pískováním a tryskáním nebo ve stavebnictví. Tyto kompresory mají dieselový agregát s rozsáhlou škálou výkonnosti. Dodávají se s různým příslušenstvím kompresorů a s podvozky. S výběrem adekvátního pojízdného kompresoru od výrobce ATMOS pro váš obor velmi rádi poradíme.

Speciální kompresory

Mezi speciální kompresory, které dodáváme od výrobců SCHNEIDER a ATLAS COPCO, patří zejména jednoúčelové kompresory, které najdou uplatnění hlavně v dentálních ordinacích a laboratořích. Do této kategorie dále řadíme kompresory s využitím v průmyslových laboratořích. Kontaktujte nás a rádi vám vytvoříme nabídku odpovídajícího kompresoru s požadovanou výkonností a třídou kvality vzduchu.

NAHORU

ELKOM - kompresory s.r.o. - Prodej, servis a půjčovna kompresorů

Zabýváme se prodejem, servisem a půjčováním kompresorů, pneumatického nářadí či topidel a odvlhčovačů. Provádíme montáže rozvodů a úpravu stlačeného vzduchu. Nabízíme pneumatické prvky, automatizaci i armatury. Vyrábíme tlakové hadice a provádíme měření spotřeby stlačeného vzduchu.

Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®, webové stránky vytvořila Clickmedia