Prodej, servis a půjčovna kompresorů

Volejte: +420 603 704 823

Akce a novinky

ELKOM - kompresory - Prodej, servis, půjčovna a e-shop

Jste na stránce: ELKOM - kompresory s.r.o. - Prodej, servis, půjčovna a e-shop Akce a novinky

ELKOM - kompresory - Prodej, servis, půjčovna a e-shop

Kontaktujte nás:

Otevírací doba:

  • Po - Čt: 7:00 - 16:00
  • Pá: 7:00 - 15:00

Zastoupení pro:

Atlas Copco, Atmos, Schneider

DODÁVKA TECHNOLOGIE A MONTÁŽ ROZVODŮ STLAČENÉHO VZDUCHU

DODÁVKA TECHNOLOGIE A MONTÁŽ ROZVODŮ STLAČENÉHO VZDUCHU

Do nových výrobních prostor jsme dodávali kompletní technologii výroby a úpravy stlačeného vzduchu včetně kompletní montáže rozvodů stlačeného vzduchu.

Technologie výroby a úpravy stlačeného vzduchu se skládá ze šroubového kompresoru ATMOS Albert E.100 Vario, který je osazen na tlakové nádobě o objemu 270l. Úprava stlačeného vzduchu je od výrobce Hankison a skládá se ze vstupního filtru, kondenzační sušičky AHD 140, výstupního mikrofiltru. Z důvodu možného znovuzkondenzování sušeného vzduchu v průjezdu byly rozvody stlačeného vzduchu doplněny o kondenzační sušičku AHD 101, která je určena pro zimní provoz.
Technologie pro likvidaci kondenzátu byla dodána výrobcem BEKO a skládá se z automatického odvaděče BEKOMAT B 31 a ze separátoru olej/voda ÖWAMAT 10.

Montáž rozvodů stlačeného vzduchu se provedla z hliníkového potrubí o průměrech 50,40,32,25,20 a 15 mm. Veškeré spoje jsou rozebíratelné a v případě potřebně pozdější úpravy vedení rozvodů stlačeného vzduchu poskytují obrovskou variabilitu. Kompletní rozvody o všech průměrech dosahovaly délky téměř jeden kilometr. Veškeré svody jsou osazeny ukončovacími krabicemi s rychlospojkami. Pro případ požáru je centrální rozvod v kompresorovně vybaven kulovým kohoutem se servopohonem, který je ovládán systémem EPS. V rozdělovači, který je umístěn v kompresorovně se ovládají jednotlivé větvě rozvodů stlačeného vzduchu. Větve, které nejsou určeny pro výrobní stroje, ale pouze pro ofukování a aplikace nevyžadující vyšší tlak, jsou osazeny regulátory tlaku. Veškeré technologie úpravy stlačeného vzduchu jsou vybaveny by-passy, které umožňují nepřetržitý provoz i v případě servisních zásahů na těchto technologiích.

    NAHORU

    ELKOM - kompresory s.r.o. - Prodej, servis a půjčovna kompresorů

    Zabýváme se prodejem, servisem a půjčováním kompresorů, pneumatického nářadí či topidel a odvlhčovačů. Provádíme montáže rozvodů a úpravu stlačeného vzduchu. Nabízíme pneumatické prvky, automatizaci i armatury. Vyrábíme tlakové hadice a provádíme měření spotřeby stlačeného vzduchu.

    Web používá pro správu obsahu Redakční systém Clips ®, webové stránky vytvořila Clickmedia